StartO firmie

O firmie

 • „Centrum Zabezpieczeń i Wyposażenia Wnętrz” działa w branży budowlanej od 1990 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzoną od samego początku przez Andrzeja Pietrakiewicza, a obecnie także jego syna Wojciecha. W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na rzetelne i fachowe wykonanie usług tak, by byli Państwo zadowoleni.


  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym wykonywaniu remontów i wykańczaniu wnętrz. Stawiamy ścianki działowe, robimy podwieszane sufity, kładziemy glazurę, terakotę, boazerię, panele podłogowe i ścienne, tynkujemy oraz ocieplamy ściany. Zajmujemy się także sprzedażą oraz montażem drzwi, okien i krat.


  Fakt, iż działamy na runku budowlanym od tylu lat jest naszą najlepszą wizytówką i gwarancją solidnie wykonanych zleceń. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami drzwi stalowych - Gerda, Delta, Porta, Dierre, HAAS, drzwi przejściowych - DRE, Porta, VASCO, a także producentem okien stolarki PCV  + ALU – Dobroplast.


  W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z porady naszych fachowców, którzy doradzą wybór odpowiedniego, bezpiecznego, eleganckiego i  funkcjonalnego produktu. Zapraszamy Państwa do naszego salonu który znajduje sie w Łodzi przy ul.
  Przybyszewskiego 112

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy i skorzystania z rad fachowców.